آنتونی رابینز

آنچه می‌شوید که باید باشید

26 تا 29 شهریور 1400

با ISC، بهترین صندلی رویداد آنتونی رابینز متعلق شماست!

حدومرزهای خودتان را بشکنید و زندگی‌ای که همیشه دنبالش بودید را خلق کنید

پیش ثبت‌نام در همایش

این، شروع بزرگ‌ترین تغییر زندگی شماست

موفقیت و خوشبختی شما همین حالا شروع می‌شود

آنتونی رابینز در کنار بهترین مربی‌های دنیا در تجربه تعاملی و ٣٦٠ درجه سمینار UPW یا “قدرت درونت را آزاد کن” به شما کمک می‌کند تا نیروی محبوس درون خود را آزاد کنید، حدومرزهای خود را بشکنید و زندگی‌ای که همیشه به دنبالش بودید را خلق کنید.

زندگی شما فقط در 4 روز تغییر خواهد کرد.

و خیلی بیشتر!

مهم نیست که در چه موقعیت اجتماعی هستید یا فکر می‌کنید در چه طبقه‌ای هستید، آنتونی شما را به بالاترین سطح توانایی‌تان می‌رساند.

آشر – خواننده

اینجا جاییست که غیرممکن‌ها
ممکن می‌شود

از بهترین مربیان روی زمین یاد بگیرید

درباره تونی رابینز

او نفر اول حوزه رشد فردی، توسعه کسب‌وکار و افزایش بهره‌وری و توسعه عملکرد است. بعد از آموزش‌دادن بیش از 50 میلیون نفر، تونی در روان‌شناسی موفقیت خبره شده و به‌عنوان استراتژیست شماره 1 در حوزه زندگی و کسب و کار شناخته میشود.

تونی از 4 دهه تجربه و مهارت‌هایی که از مشاوره با افراد عالی‌رتبه به دست آورده برای تغییر زندگی افرادی که در رویداد عظیم “قدرت درونت را آزاد کن” شرکت می‌کنند، استفاده خواهد کرد.

اسکات هریس

سخنران ملی

کریسا کوچیس

سخنران ملی

جوزف مک کلدن

سخنران، نویسنده و مربی

جوزف مک کلدن

سخنران، نویسنده و مربی

جوزف 7 سال در دانشگاه  UCLAتدریس کرده و غالبا برای سخنرانی، به موسسات آموزش عالی همچون دانشگاه هاروارد و بسیاری از 500 شرکت ثروتمند برتر در ایالات متحده آمریکا همچنین اروپا و استرالیا، دعوت شده است.

جوزف همچنین با مربی زندگی مشهور جهانی تونی رابینز بیشتر از 30 سال همکاری داشته است: شما احتمالا تدریس آنها با هم را در “دوره قدرت درون خود را آزاد کن” دیده اید.

جوزف مک کلدن یکی از متخصصان زبانزد در عملکرد بالا در جهان است. تکنیکهای منحصر بفرد او بسرعت سبب ایجاد تغییرات شخصی میشود که بصورت موثر شما را وادار به اجرای مدوام کرده و حرکت شما، به سمت دستاوردهای شخصی و حرفه ای، را سریعتر میکند.

جوزف صدها کارگاه، جلسات مربیگری، سخنرانی، همایش، دوره های آموزشی و جلسات خصوصی مشاوره برای بیش از 3 میلیون نفر در سراسر جهان برگزار کرده است. توانایی فوق العاده او در ورود به مرکز اصلی چالش و ایجاد تغییرات سریع، او را به سرمایه ای کم نظیر در حوزه کسب و کار، سلامت و پیشرفت شخصی تبدیل کرده است.

کریسا کوچیس

سخنران ملی

کریسا کوچیس، که با نام ک.ک نیز شناخته می­شود، مربی و سخنران اول تونی رابینز است. او در سن 26 سالگی سخنران منتخب تونی بوده و در حال حاضر که 1 دهه از آن زمان می گذرد، جوانترین زنی است که در این سمت و در تاریخ 43 ساله سازمان مشغول به فعالیت می باشد.. او در حوزه های بهبود عملکرد، رهبری، رفتار سازمانی روانشناسی پیشرفت و خبرگی در فروش به تیمها، گروه ها و سازمانهای مختلف در 500 شرکت ثروتمند برتر جهان مشاوره میدهد.

ک.ک. آموزشها و تمرین های با انرژی بالای خود را در قالب 500 رویداد برای شرکت­هایی مانند: Salesforce.com،Zoom Video Communication ،Keller Williams ، BeautyCounter،

Equinox، Fox Sports، New York Life، The Ellen DeGeneres Show، Marriott Hotels

و  Barre3 Fitnessبرده است. او شرکت کنندگان را با بالاترین سطح آموزش آشنا میکند تا هر شخص بتواند تغییرات آنی و بزرگ، نه تنها در عملکرد و کسب و کار خود بلکه در زندگیشان ایجاد کند.

اسکات هریس

سخنران ملی

اسکات هریس اشخاص، کسب و کارها و گروه های بزرگی را آموزش داده و برایشان سخنرانی کرده و برای رسیدن به موفقیتهای بزرگی در زمینه های مالی، جسمی و احساسی به آنها کمک کرده است.

اسکات تمام سالهای بزرگسالی خود را وقف رشد، تغییر و الهام بخشی نموده است. کار کردن با موثرترین اشخاص جهان همچون تونی رابینز، براندن بورچارد، دیپاک چوپرا، رابرت کیوساکی، دونالد ترامپ، سر ریچارد برانسون، نیک وجیچیچ، لرد الن شوگر و غیره، از اسکات مربی فوق العاده ای ساخته است.

اسکات هزاران نفر را با ارائه دوره های آموزشی و مربیگری فوق العاده در سراسر دنیا، در راستای خلق اثرات مثبت متحول کننده، آموزش داده است. تخصص و محتوای آموزشی اسکات با توجه به آموزشهای او در سمینارهای استراتژی و روانشناسی ثروت، پاکسازی و بازسازی سلامت و برنامه های توسعه کسب و کار، هم گسترده و هم عمیق است. او عمیقا به مربیگری بعنوان ابزاری قدرتمند در راستای خلق نتایج پایدار و دلیل ایجاد تغییرات عظیم در افراد متعهد است. او برای گروه هایی به بزرگی 12هزار نفر مخاطب در بیش از 15 کشور در سراسر جهان سخنرانی کرده است.

اسکات ورزشکار و مرد آهنین پیشین که دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته های حقوق، روانشناسی، اقتصاد و سیاست است، 20 سال به آموزش و سخنرانی در سراسر جهان پرداخته و صاحب و مدیر چندین شرکت موفق در تمام صنایع بوده و دانش آموزی متداوم در زمینه توسعه فردی را سرلوحه کار خود قرار داده است.

بزرگترین عشق او همسرش کورینا و 4 فرزند او ویزدم، گریس، فیت و جاستیس است

دوره “قدرت درونت را آزاد کن” مختص چه کسانی است؟

00:00
00:00
1x
0.5x 0.75x 1x 1.25x 1.5x 1.75x 2x

وقتی در دوره آنلاین “قدرت درونت را آزاد کن” شرکت کنید، شما نیز به جمع هزاران نفر از تمامی حوزه‌های زندگی از جمله کارآفرینان، پزشکان، درمانگرها، مدیران، افراد خلاق، مربیان، رهبران، رؤیاپردازان، دانشجویان، افراد مشتاق، ورزشکاران و… خواهید پیوست. اما فقط یک خصیصه، هر فردی که برای حضور در این دوره اقدام می‌کند را از دیگران متمایز می‌کند و آن عطش است. اگر شما عطش دائمی برای زندگی‌کردن به سبکی که دوست دارید، شکستن مداوم محدودیت‌های خودتان، ازبین‌بردن موانع مسیر و افزایش پتانسیل‌ها و قابلیت‌های خودتان دارید، “قدرت درونت را آزاد کن” مخصوص شماست.

نظر کسانی‌ که در این دوره شرکت کرده‌اند را بخوانید

با کمک تونی من استاندارهای جدیدی برای خودم تعریف کردم و بازی تنیس خود و زندگیم را به سطح بسیار بالاتری ارتقاء دادم.

سرینا ویلیامز – ورزشکار جهانی

رویداد قدرت درون خود آزاد کن تونی رابینز به شما توانایی تغییر رفتارتان و در نهایت تغییر سرنوشتتان را خواهد بخشید.

دن گوگلیوتی – کایروپرکتور

حس میکنم که غول 20 فوتی در من بیدار شده است، که آماده ام آنچه که سر راهم قرار گرفته از میان بردارم. من تمرکزی که از دوره قدرت درون خود را آزاد کن گرفته ام را با خود آورده ام و در همه چیز در زندگیم بکار خواهم برد.

ماریا منونوس – بازیگر

من میدانستم که باید در دوره قدرت درون خود را آزاد کن شرکت کنم، اما نمیدانستم چه میزان انرژی برای آن لازم است. اما پس از حضور در آن فهمیدم که فوق العاده است.

جرالد باتلر – بازیگر

سوالات متداول

“من شما را برای اینکه زندگی‌تان را به یک شاهکار تبدیل کنید به چالش می‌کشم. همچنین شما را در پیوستن به آن دسته از افراد که آنچه را که میاموزند زندگی می‌کنند و آنچه را که می‌گویند اجرا می‌کنند به چالش خواهم کشید.”

آنتونی رابینز

حال شما با جزییات رویداد UPW آشنا شدید؛ سؤال این است که:

آیا شما شجاعت تغییر را دارید؟

فهرست