لرد الن شوگر

لرد الن شوگر میداند که لازمه اداره و موفقیت در کسب و کار چیست. او در سال 1968 شرکت الکترونیکی Amstrad را تاسیس نموده و حال، پس از 50 سال، دارای ارزش بیش از یک میلیارد پوند است.

لرد شوگر پس از ترک تحصیل در سن 16 سالگی در هکنی، آغاز به فروش وسایل الکترونیکی از صندوق ماشین خود، وانتی که 50 پوند خریده بود، کرد. رئیس اسبق Tottenham Hotspur FC، امپراطوری  Amstrad را در ماه جولای سال 2007 به شرکت Sky فروخت. شرکتهای دیگر او نظیر شرکت Amscreen و Amsprop که بزرگترین شرکت مالک صنایع رسانه ای دیجیتال و سرمایه گذاری در املاک هستند، میباشند. او تا سال 2014 رئیس هیئت مدیره شرکت Viglen، تولید کننده کامپیوتر، شبکه و خدمات مربوط به آن بود. در سال 2000 لقب شوالیه بدلیل خدمات تقدیرناپذیرش در تجارت، 2 دکتری علمی افتخاری و جوایزی از دانشگاه  های City و Brunel به او اهدا گردید. همچنین لرد شوگر در تمام 14 دوره سریال The Apprentice که در آن صاحبان جوان کسب و کار از زن و مرد برای کار کردن در کنار او رقابت می کنند، ظاهر شد. دوره 14 این برنامه در حال حاضر در حال پخش است. لرد شوگر یکی از خیرین انجمنهای خیریه از قبیل بیمارستان Great Ormond Street و Jewish Care است.

“علت و عدم موفقیت بیشتر کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​این است که آنها به جای تمرکز بر مهمترین اصل کسب و کار که “آیا ما پول درمی آوریم؟” است، روی موفقیت در کسب و کار تمرکز می کنند. من می توانم جای هر پیچ و مهره ای را در شرکتم بگویم.

فهرست