لرد الن شوگر میداند که لازمه اداره و موفقیت در کسب و کار چیست. او در سال ۱۹۶۸ شرکت الکترونیکی Amstrad را تاسیس نموده و حال، پس از ۵۰ سال، دارای ارزش بیش از یک میلیارد پوند است.

لرد شوگر پس از ترک تحصیل در سن ۱۶ سالگی در هکنی، آغاز به فروش وسایل الکترونیکی از صندوق ماشین خود، وانتی که ۵۰ پوند خریده بود، کرد. رئیس اسبق Tottenham Hotspur FC، امپراطوری  Amstrad را در ماه جولای سال ۲۰۰۷ به شرکت Sky فروخت. شرکتهای دیگر او نظیر شرکت Amscreen و Amsprop که بزرگترین شرکت مالک صنایع رسانه ای دیجیتال و سرمایه گذاری در املاک هستند، میباشند. او تا سال ۲۰۱۴ رئیس هیئت مدیره شرکت Viglen، تولید کننده کامپیوتر، شبکه و خدمات مربوط به آن بود. در سال ۲۰۰۰ لقب شوالیه بدلیل خدمات تقدیرناپذیرش در تجارت، ۲ دکتری علمی افتخاری و جوایزی از دانشگاه  های City و Brunel به او اهدا گردید. همچنین لرد شوگر در تمام ۱۴ دوره سریال The Apprentice که در آن صاحبان جوان کسب و کار از زن و مرد برای کار کردن در کنار او رقابت می کنند، ظاهر شد. دوره ۱۴ این برنامه در حال حاضر در حال پخش است. لرد شوگر یکی از خیرین انجمنهای خیریه از قبیل بیمارستان Great Ormond Street و Jewish Care است.

“علت و عدم موفقیت بیشتر کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​این است که آنها به جای تمرکز بر مهمترین اصل کسب و کار که “آیا ما پول درمی آوریم؟” است، روی موفقیت در کسب و کار تمرکز می کنند. من می توانم جای هر پیچ و مهره ای را در شرکتم بگویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست

جهت پیش ثبت نام دوره، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

ثبت نام
ثبت نام