درباره ما

درباره ما

Iran Success Coach در سال ۲۰۱۷ به عنوان شرکت برگزارکننده رویدادها و سمینارهای آموزشی تاسیس شد تا فرصت بهره گیری از سخنرانان برجسته جهان در زمینه توانمندسازی شخصی، کسب و کار و برنامه های توسعه فردی را برای ایرانیان ایجاد کند. به عبارتی Iran Success Coach ترکیبی است از تجربیات فردی، شبکه سازی در کسب و کار و دنیای علم در جهت حمایت از افراد، بنگاه های مالی- اقتصادی و سازمان ها برای ایجاد تحول در زندگی از طریق تعلیم و تربیت و همچنین گسترش و رشد کسب و کارهای حوزه صنعت ریتیل(فروشگاه‌داری) و مراکز تجاری بر اساس استانداردها و شاخص‌های بین‌المللی.

چشم انداز

آخرین مقصد مشتریان برای دریافت بهترین خدمات در راستای توسعه فردی و کسب و کار

مأموریت

هدف این مجموعه الهام بخشیدن به امر مهم “رشد” است.

ارائه بهترین خدمات ممکن به افراد و کسب و کارهای مختلف برای تحقق اهداف و ارزشهای آنها، اصلی‌­ترین هدف این مجموعه می­باشد. با اتکا به اشتیاق این مجموعه به نوآوری و همکاری با شبکه های حرفه ای داخلی و خارجی، این مجموعه افتخار دارد تا با همکاری با بهترین و معتبرترین کارشناسان داخلی و بین المللی به بهترین نحو ممکن نسبت به ارائه خدمات آموزشی، برگزاری همایش­­های داخلی و بین المللی و مشاوره های لازم در راستای اهداف فوق اقدام نماید.

نظام ارزشی

همکاری

ما حقیقتا به قدرت شبکه‌­ای و همکاری­‌های دو جانبه سودمند با ذینفعان و سهامداران خود تکیه می کنیم.

خدمات مشتری

ما به داشتن یک رابطه بلند مدت و مستمر با مشتریان و همینطور خلق ارزش برای آنها اعتقاد داریم و در راستای تحقق این امر از انجام هیچگونه تلاشی دریغ نمی کنیم.

ظرفیت نامحدود

ما معتقدیم که بزرگ­‌ترین سرمایه ما، نیروی انسانی ما هستند و برای پرورش آنها زمان کافی و انرژی لازم را اختصاص می­‌دهیم. ما هیچ محدودیتی در مورد میزان رشد منابع انسانی خود نداریم.

کارگروهی

ما محیطی برای اعضای متعهد گروه خود می­‌سازیم تا بتوانند به اهداف خود در سطوح مختلف موفقیت دست پیدا کنند.

اخلاق کسب و کار

ما شهرت و حرفه­ای­‌گرایی خود را به خطر نمی اندازیم و بالاترین استانداردهای ارائه خدمات و صداقت و درستکاری را از سخنرانان، مربیان،  و مهم‌­تر از همه از خودمان مطالبه می­کنیم.

کیفیت

ما به ارائه بهترین برنامه های آموزشی و منابع لازم جهت توانمندسازی افراد اعتقاد داریم تا در زندگی شخصی و حرفه ای خود موفق شوند.

کلیه حقوق طراحی این وبسایت متعلق به موسسه مشاوران موفقیت ایرانیان است.
فهرست

جهت پیش ثبت نام دوره، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید

ثبت نام
ثبت نام