درباره ما

درباره ما

Iran Success Coach در سال 2017 به عنوان شرکت برگزارکننده رویدادها و سمینارهای آموزشی تاسیس شد تا فرصت بهره گیری از سخنرانان برجسته جهان در زمینه توانمندسازی شخصی، کسب و کار و برنامه های توسعه فردی را برای ایرانیان ایجاد کند. به عبارتی Iran Success Coach ترکیبی است از تجربیات فردی، شبکه سازی در کسب و کار و دنیای علم در جهت حمایت از افراد، بنگاه های مالی- اقتصادی و سازمان ها برای ایجاد تحول در زندگی از طریق تعلیم و تربیت و همچنین گسترش و رشد کسب و کارهای حوزه صنعت ریتیل(فروشگاه‌داری) و مراکز تجاری بر اساس استانداردها و شاخص‌های بین‌المللی.

چشم انداز

آخرین مقصد مشتریان برای دریافت بهترین خدمات در راستای توسعه فردی و کسب و کار

مأموریت

هدف این مجموعه الهام بخشیدن به امر مهم “رشد” است.

ارائه بهترین خدمات ممکن به افراد و کسب و کارهای مختلف برای تحقق اهداف و ارزشهای آنها، اصلی‌­ترین هدف این مجموعه می­باشد. با اتکا به اشتیاق این مجموعه به نوآوری و همکاری با شبکه های حرفه ای داخلی و خارجی، این مجموعه افتخار دارد تا با همکاری با بهترین و معتبرترین کارشناسان داخلی و بین المللی به بهترین نحو ممکن نسبت به ارائه خدمات آموزشي، برگزاری همایش­­های داخلی و بین المللی و مشاوره های لازم در راستای اهداف فوق اقدام نماید.

نظام ارزشی

همکاری

ما حقیقتا به قدرت شبکه‌­ای و همکاری­‌های دو جانبه سودمند با ذینفعان و سهامداران خود تکیه می کنیم.

خدمات مشتری

ما به داشتن یک رابطه بلند مدت و مستمر با مشتریان و همینطور خلق ارزش برای آنها اعتقاد داریم و در راستای تحقق این امر از انجام هیچگونه تلاشی دریغ نمی کنیم.

ظرفیت نامحدود

ما معتقدیم که بزرگ­‌ترین سرمایه ما، نیروی انسانی ما هستند و برای پرورش آنها زمان کافی و انرژی لازم را اختصاص می­‌دهیم. ما هیچ محدودیتی در مورد میزان رشد منابع انسانی خود نداریم.

کارگروهی

ما محیطی برای اعضای متعهد گروه خود می­‌سازیم تا بتوانند به اهداف خود در سطوح مختلف موفقیت دست پیدا کنند.

اخلاق کسب و کار

ما شهرت و حرفه­ای­‌گرایی خود را به خطر نمی اندازیم و بالاترین استانداردهای ارائه خدمات و صداقت و درستکاری را از سخنرانان، مربیان،  و مهم‌­تر از همه از خودمان مطالبه می­کنیم.

کیفیت

ما به ارائه بهترین برنامه های آموزشی و منابع لازم جهت توانمندسازی افراد اعتقاد داریم تا در زندگی شخصی و حرفه ای خود موفق شوند.

فهرست